قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی شرق تهران یکی از قالیشویی های خوب و معروفی است که برای تاسیس و محبوبیت مجموعه ی خود در بین افراد جامعه زحمت بسیاری کشیده است و سعی دارد در گذر زمان محبوبیت بیشتری را نیز به وجود بیاورد. قالیشویی شرق تهران برای مجموعه خود خدمات بسیاری را در نظر گرفته است به همین دلیل برخی از خدمات مجموعه را ذکر می کنیم.

۱- پاک کردن لکه های سخت

یکی از خدمات ارائه شده در قالیشویی شرق تهران پاک کردن انواع لکه های سخت و قدیمی می باشد که در عمق فرش نفوذ کرده است. لکه هایی که در عمق فرش نفوذ کرده اند بسیار سخت از بین می روند به همین دلیل قالیشویی برای پاک کردن چنین لکه هایی از مواد دست ساز یا شوینده های خاص استفاده می کند تا بدون هیچ آسیبی بتوانند لکه را از فرش جدا کنند.

۲- برداشتن آدامس

گاهی اوقات ممکن است به دلیل حواس پرتی یا دلایل دیگر آدامس بر روی فرش بیوفتد و افراد متوجه آن نشوند و آدامس به طور کامل به الیاف فرش بچسبد. برای برداشتن آدامس از سطح فرش می توانید از قالیشویی ها کمک بگیرید تا بدون هیچ گونه آسیبی آدامس از سطح فرش جدا شود و نمای فرش مانند روز اول دیده شود همچنین ممکن است پس از برداشت آدامس با لکه مواجه شوید به همین دلیل قالیشویی در صورت نیاز اقدام به لکه برداری نیز می کند.

۳- شستشوی فرش های روشن

یکی از خدمات ارائه شده در قالیشویی شستشوی انواع فرش رنگ روشن می باشد تا فرش پس از شستشو کاملا تمیز و سفید دیده شود. شستشوی فرش های رنگ روشن مقداری سخت است به دلیل این که باید با دقت تمامی نقاط فرش را مورد شستشو قرار داد تا کاملا تمیز شود به همین دلیل فرش های رنگ روشن در کارخانه های قالیشویی با استفاده از دستگاه های نیمه اتومات یا اتومات انجام می شود.

۴- رفع شکستگی فرش

شکستگی فرش یکی از مشکلاتی است که ممکن است به صورت کاملا اتفاقی برای فرش رخ دهد و اگر فرش دچار شکستگی شود به راحتی کیفیت و زیبایی خود را از دست می دهد به همین دلیل اگر فرشتان دچار شکستگی شد می توانید برای رفع آن از قالیشویی شرق تهران کمک بگیرید. قالیشویی شرق تهران جهت رفع شکستگی فرش ها را در منزل نیز انجام می دهد.

قالیشویی در شرق تهران

۵- چرم دوزی فرش

یکی از خدمات قالیشویی شرق تهران چرم دوزی انواع فرش ها می باشد. چرم دوزی فرش توسط قالیشویی به صورت دستی یا ماشینی انجام می شود. چرم دوزی به صورت ماشینی توسط قالیشویی با دستگاه های مخصوص انجام می شود و دستگاه های مورد استفاده مختلف هستند.

۶- پرزگیری

گاهی اوقات فرش ها بیش از حد پرزدهی دارند به گونه ای که سبب آزار افراد منزل می شود همچنین گاهی اوقات افراد هنگام خرید فرش جدید به دلایل مختلفی مانند بیماری، حساسیت تصمیم به پرزگیری فرش خود می گیرند. پرزگیری انواع فرش ها در قالیشویی شرق تهران توسط متخصصین و با استفاده از دستگاه ها انجام می شود تا پرز های اضافی فرش به طور کامل از فرش جدا شود.

۷- شستشوی فرش دستباف

فرش دستباف یکی از فرش های زیبا و نفیسی است که افراد زیادی از آن برای محیط مورد نظر خود استفاده می کنند اما آن چه که در استفاده از فرش های دستباف مهم است شستشوی به موقع و اصولی آن ها می باشد به همین دلیل اگر تصمیم به شستشو فرش دستبافت خود گرفته اید می توانید از این مجموعه کمک بگیرید. شستشوی انواع فرش های دستباف توسط این مجموعه زیر نظر متخصصین و با استفاده از شوینده های مخصوص انجام می شود تا کیفیت و زیبایی فرش کاملا حفظ شود.

بهترین قالیشویی شرق تهران

قالیشویی های مختلف و بسیاری در شرق تهران تاسیس شده اند اما یکی از بهترین قالیشویی هایی که می توانید برای شستشو و… انتخاب کنید قالیشویی شرق تهران می باشد. قالیشویی شرق تهران ویژگی های مختلف دارد به همین دلیل برخی از ویژگی های آن را توضیح می دهیم.

۱- یکی از ویژگی های خوب بهترین قالیشویی شرق تهران ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در برخی اوقات می باشد به عنوان مثال در ایام عید به دلیل خانه تکانی افراد زیادی تصمیم به شستشو فرش های خود می گیرند به همین دلیل محیط قالیشویی کاملا شلوغ و پر رفت و آمد است و مجموعه در چنین مواقعی به صورت شبانه روزی فعالیت می کند تا تمامی افرادی که برای شستشو به مجموعه مراجعه کرده اند رضایت کافی داشته باشند.

۲- یکی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی شرق تهران عدم زیاده روی در مصرف آب می باشد و برای صرفه جویی در مصرف آب برای شستشو از دستگاه های مخصوص استفاده می کنند. دستگاه هایی که در این مجموعه برای شستشو استفاده می شوند فرش ها را با کمترین آب می شورند و کاملا تمیز تحویل می دهند. اگر فکر می کنید شستشو فرش ها با آب کم سبب تمیز نشدن فرش می شود اشتباه می کنید به دلیل این که عملکرد دستگاه به نوعی است که به طور خودکار فرش، موکت و… را با کمترین مصرف آب مورد به کامل شستشو قرار می دهد.

بهترین قالیشویی شرق تهران

۳- خوش قول و خوش برخورد بودن یکی دیگر از ویژگی های قالیشویی شرق تهران می باشد. تمامی کارکنان، نیرو ها و افراد ماهری که در این مجموعه مشغول به کار هستند با مشتریان و… خوش برخورد هستند و برای انجام وظایف خود کاملا خوش قول هستند. معمولا زمانی که قالیشویی فرش را از مشتری تحویل می گیرد فاکتور را به مشتری تحویل می دهد تا از روز تحویل و… اطلاع داشته باشد.

۴- استفاده از شوینده های متناسب با الیاف فرش یکی از ویژگی های قالیشویی شرق تهران می باشد به همین دلیل برای شست و شوی فرش های حساس خود می توانید از قالیشویی کمک بگیرید تا فرشتان بدون هیچ گونه آسیبی به طور کامل شسته شود. شستشو فرش با شوینده ی مناسب بهترین روش شستشو است و ظاهر و کیفیت فرش هیچ تغییری نمی کند.
در بهترین قالیشویی ها برای شستشو فرش ها به تمامی موارد توجه می کنند و مدیریت مجموعه به تمامی موارد نظارت کامل دارد تا در صورت وجود مشکلاتی اقدام به رفع آن کند.

قالیشویی ارزان شرق تهران

قالیشویی شرق تهران برای هزینه ی خدماتی که ارائه داده است کاملا منصفانه عمل می کند و نسبت به برخی موارد هزینه ها را مشخص می کند. دلایل موثر در هزینه قالیشویی را در موارد زیر بیان می کنیم.

۱- اگر متراژ فرشتان نسبتا بالا است هزینه شستشوی آن نسبت به فرش های متراژ پایین بیشتر است به دلیل این که برای شستشو از مقدار شوینده ی بیشتری استفاده می شود همچنین مصرف آب بیشتری دارد.

۲- اگر فرشتان آسیب دیدگی های زیادی دارد باید بدانید که شستشو آن نسبت به فرش های سالم بالا است همچنین اگر فرشتان کاملا سالم و بدون پارگی، سوختگی، ساییدگی است و شستشو آن ارزان تر است.

۳- اگر برای شستشو فرش هایتان نوع شستشو را معمولی انتخاب کرده اید، هزینه آن نسبت به روش های دیگر ارزان تر است. در قالیشویی ها فرش ها به روش های مختلفی مورد شستشو قرار می گیرند و هر چقدر نوع شستشو تخصصی تر و اصولی تر باشد هزینه شستشو بالا تر می رود.

اگر حفظ زیبایی و کیفیت فرشتان برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است بهتر است که برای شستن آن بهترین روش را انتخاب کنید و تحت هیچ شرایطی هنگام شستشو فرشتان حواس پرتی نداشته باشید همچنین سعی کنید نکات لازم را رعایت کنید اما در قالیشویی تمامی موارد برای حفظ کیفیت رعایت می شود. برخی از نکات ضروری که در شستشو فرش ها مهم است شامل موارد زیر می باشد

۱- هنگام شستشو فرش ها باید از آب سرد استفاده شود به دلیل این که آب سرد هیچ آسیبی به بافت و الیاف فرش وارد نمی کند و سطح فرش پس از شستشو مانند روز اول دیده می شود.

قالیشویی ارزان شرق تهران

۲- در حین شستشو نباید فشار بالایی به فرش وارد شود به دلیل این که فرش مقاومت و استحکام خود را از دست می دهد. در قالیشویی ها برای شستشو فرش از دستگاه هایی که استفاده می کنند که هیچ فشاری به فرش وارد نمی کند.

۳- نحوه خشک شدن فرش ها نیز بسیار مهم است به همین دلیل در قالیشویی برای خشک کردن فرش از دستگاه استفاده می کنند و چقدر برای شستشو فرش از دستگاه های پیشرفته تر استفاده شود هزینه شستشوی بالا تر می رود اما بهتر است که قبل از شستشو بابت نحوه شستشو و‌ از متخصص مشورت بگیرید.