قالیشویی در مرکز تهران

اگر ساکن شهر تهران هستید، قطعا میدانید مرکز تهران یکی از پرجمعیت ترین و شلوغ ترین نواحی شهر است که متشکل از چندین منطقه می باشد. رشد بسیار زیاد جمعیت در سال های اخیر و در این نواحی سبب شده زندگی آپارتمان نشینی رواج یابد و با توجه به افزایش تقاضا، قالیشویی های بسیاری در مرکز تهران فعالیت خود را از سر بگیرند.
همانطور که می دانید یکی از روش های پرطرفدار شستشوی فرش در ایران، روش سنتی است که از گذشته تا کنون رواج دارد.
این روش شستشوی فرش معمولاً به صورت دستی و در فضاهای باز خانه ها مانند حیاط، پشت بام و … صورت می‌گیرد. امروزه با توجه به افزایش تعداد آپارتمان ها و مجتمع ها در شهرهای پرجمعیت مانند تهران دیگر امکان شستشوی فرش به صورت سنتی نیست و یا بسیار کم است، با توجه به این موضوع و در پاسخ به رفع نیاز های مردم تعداد مراکز قالیشویی در تهران افزایش چشمگیری داشته است. افزایش تعداد مراکز قالیشویی در شهرهای پرجمعیت و شلوغ سبب شده تا این مراکز همواره در صدد تلاش برای جلب رضایت مشتری و افراد متقاضی باشند و استانداردهای قالیشویی خود را ارتقا ببخشند و خدمات ارزشمندی در این راستا خدمت مشتریان ارائه دهند.

قالیشویی در مرکز تهران
قالیشویی مرکز تهران با به کارگیری بهترین امکانات و تجهیزات، مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های فرش شویی و همینطور با برخورداری از نیروهای انسانی متخصص و با تجربه توانسته است گامی بلند در راستای رفع مشکلات افراد ساکن تهران در زمینه شستشوی فرش بردارد.
این مرکز قالیشویی با دارا بودن تمامی ویژگی های یک قالیشویی معتبر و به روز، توانسته با افتخار نمره رضایت حداکثری را از مشتریان خود جلب کند و به یکی از بهترین مراکز قالیشویی در تهران تبدیل شود.
در ادامه و جهت آشنایی هر چه بیشتر شما با قالیشویی مرکزی تهران، به معرفی ویژگی ها و خدمات این قالیشویی خواهیم پرداخت.

قالیشویی خوب در مرکز تهران

همانطور که می دانید فرش ها یکی از اصلی ترین، مهمترین و با ارزش ترین اجزای دکوراسیون در هر خانه ای به شمار می روند که به دلیل نحوه قرارگیریشان در دکوراسیون داخلی خانه ممکن است سریع تر از سایر وسایل دچار آلودگی و لک شوند و در نتیجه در بازه های زمانی کوتاه مدت یا مشخصی به شستشو نیاز پیدا کنند. شستشوی فرش ها اقدامی بسیار مهم و ضروری است که جهت ماندگاری پاکیزگی فرش انجام می شود و روش های مختلفی دارد.
روش های شستشوی انواع فرش ها را میتوان به سه دسته اصلی تقسیم کرد:

۱- روش سنتی شستشوی فرش

این روش معمولاً به صورت خانگی انجام می شود و از گذشته تا کنون رواج داشته است. شستشوی فرش در این روش به صورت دستی و با استفاده از فشار آب و مواد شوینده صورت می گیرد.

۲- روش نیمه اتوماتیک شستشوی فرش

این روش در قالیشویی ها و به کمک متخصصان و کارشناسان شستشوی فرش با استفاده از لوازم و تجهیزات دستی و پیشرفته نیمه اتوماتیک و مواد شوینده مناسب انجام می شود‌.

۳- روش تمام اتوماتیک شستشوی فرش

شستشوی فرش به صورت تمام اتوماتیک با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته شست و شوی فرش و خشک کن های مخصوص و زیر نظر متخصصان انجام می‌شوند. در این روش از مواد شوینده مناسب با الیاف فرش جهت شستشوی فرش ها استفاده می شود.

یک قالیشویی خوب قالیشویی است که بتواند انواع روش های شستشوی فرش را مطابق با درخواست مشتری ارائه دهد و رضایت او را جلب کند. از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب و باکیفیت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

قالیشویی خوب در مرکز تهران

۱- برخورداری از تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته جهت شستشوی بدون آسیب فرش ها ( لازم است بدانید که هر چه قالیشویی از دستگاه های مدرن تر و با کیفیت تری برخوردار باشد، نتایج بهتر و رضایت بخش تر خواهد بود. )

۲- توانایی قالیشویی در شستشو و ارائه انواع خدمات در خصوص شستشوی فرش های ماشینی، دستباف، ابریشمی، تابلو فرش و … به بهترین شکل ممکن

۳- استفاده از تجربیات متخصصان و کارشناسان ماهر در زمینه شستشوی قالی و برای بررسی جنس الیاف فرش ها و حضور این افراد در تمامی مراحل شستشوی فرش

۴- انتخاب بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش ها، با توجه به میزان آلودگی و نوع لکه های به وجود آمده در نواحی مختلف در فرش ها

۵- خشک کردن فرش ها با استفاده از دستگاه های خشک کن با کیفیت و به صورت درست و اصولی ( برخورداری از این ویژگی یکی از اصلی ترین ملاک های انتخاب قالیشویی به شمار می رود. )

۶- درک نیاز و شرایط مشتری و ارائه خدمات با توجه به این نیازها

۷- برخورداری از فاکتورهای رسمی کارخانه قالیشویی برای دریافت فرش ها و انتقال آن ها برای شستشو و انواع خدمات درخواستی

۸- انجام انواع خدمات رفوگری، بازسازی فرش ها، شیرازه دوزی فرش و همینطور رنگ برداری که جزو اصلی ترین خدمات قالیشویی محسوب می شوند.

۹- برخورداری از انواع خدمات مبل شویی برای انواع مبلمان

۱۰- امکان قیمت مناسب ( زیر نظر اتحادیه ) و تخفیفات سودمند برای شستشوی قالی ها در کنار ارائه خدمات با کیفیت و سودمند

۱۱- وقت شناسی قالیشویی در دریافت و تحویل فرش ها

۱۲- تحویل سفارشات به صورت کاملا سالم و بدون هیچگونه آسیب دیدگی به مشتری و تقبل و بیمه آسیب های احتمالی پیش از دریافت سفارشات

برای انتخاب یک قالیشویی خوب حتما موارد گفته شده را در نظر بگیرید و با توجه به آن ها قالیشویی مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که انتخاب قالیشویی مدرن و معتبر نقش به سزایی در نتیجه نهایی حاصل از شستشو خواهد داشت.
قالیشویی در مرکز تهران با دستیابی به تمامی ویژگی های گفته شده، در سال های اخیر به عنوان یک قالیشویی برتر در تهران مشغول فعالیت می باشد.
این قالیشویی توانایی بسیار بالایی در کسب رضایت مشتریان داشته و اگر به دنبال یک قالیشویی خوب برای سپردن فرش های خود به آن هستید، ما به شما قالیشویی مرکزی تهران را پیشنهاد می کنیم‌.

بهترین قالیشویی مرکز تهران

فرش ها معمولاً از جمله عضو های بسیار باارزش در دکوراسیون خانه به شمار می رود.
وجود فرش های دستبافت و ارزشمند ابریشمی و همچنین فرش های ماشینی گران قیمت و تابلو فرش ها در هر خانه ای جلوه ای باشکوه در آن به وجود می آورد و ارزش آنها را از نظر زیبایی نیز چندین برابر می‌ کند. به همین دلیل پاکیزگی فرش ها بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از مراحل بسیار مهم در نگهداری از فرش ها محسوب می شود.
بنابراین اگر تمایل دارید فرش هایتان بیشتر عمر کنند و ماندگاری بیشتری داشته باشند، شستشوی فرش ها در بازه های زمانی مشخص را جدی بگیرید. توصیه ما به شما این است که اگر مهارت و تجربه کافی در شستشوی فرش ها را ندارید، حتماً از قالیشویی های معتبر برای این کار کمک بگیرید تا هنگام شستشوی فرش دچار رنگ پریدگی، پارگی، کدری و … نشود.
قالیشویی مرکز تهران یکی از بهترین قالیشویی ها در سطح تهران به شمار می رود.
در این قالیشویی تمامی مراحل شستشوی قالی بنا به درخواست مشتری و به بهترین شکل ممکن انجام می شود.
در قالیشویی برای تمامی مراحل شستشوی فرش نظیر انتخاب ماده شوینده، انتخاب نحوه شستشو، انتخاب تجهیزات مناسب هنگام شستشو، نحوه خشک کردن و شستشوی فرش از متخصصان و کارشناسان حوزه فرش شویی کمک گرفته می‌شود. با حضور این افراد شستشوی فرش راحت تر و نتایج بهتری رقم خواهد خورد.
خدماتی که در قالیشویی مرکزی تهران خدمت مشتریان ارائه داده می شود و باعث استقبال بی نظیر مردم از این قالیشویی شده است، شامل موارد زیر می‌ شوند.

۱- استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته برای شستشوی فرش ها

۲- حضور همیشگی کارشناسان و افراد با تجربه و حرفه ای در قالیشویی مرکزی تهران و در نتیجه شستشوی فرش ها زیر نظر این افراد

بهترین قالیشویی مرکز تهران

۳- انتخاب مناسب ترین مواد شوینده برای فرش شما که سبب لطافت و نرمی هرچه بیشتر الیاف آن خواهد شد. (انتخاب مواد شوینده توسط کارشناسان و پس از بررسی نوع الیاف فرش شما صورت می گیرد.)

۴- ارائه انواع خدمات با کیفیت بالا در شستشوی معمولی و اعلاشویی در قالیشویی مرکزی تهران

۵- خشک کردن فرش ها با بهترین دستگاه ها و تجهیزات و در اتاق های خشک کن مخصوص

۶- ارائه انواع خدمات رفوگری و ترمیم فرش ها به بهترین شکل ممکن و با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته

۷- دقت کافی نیرو های انسانی هنگام شستشو و حمل و نقل فرش ها و تحویل آنها به صورت کاملا سالم و در زمان مشخص

قالیشویی مرکز تهران با ارائه خدمات بالا به بهترین صورت، موفق به جلب اعتماد حداکثری مشتریان شده است. پیشنهاد ما به شما این است که برای دستیابی به نتایج هرچه‌ بهتر شستشوی فرش تان آن را به بهترین قالیشویی تهران یعنی قالیشویی مرکزی تهران بسپارید.
لازم به ذکر است که بدانید خدمات این قالیشویی فقط مختص افراد ساکن مناطق مرکزی تهران نیست و شما عزیزان در هر منطقه ای که هستید می‌توانید با ما تماس حاصل کنید و سفارش خود را ثبت کنید.