قالیشویی در خیابان باهنر

مراکز قالیشویی در خیابان باهنر ، یکی از مهمترین و کارآمدترین مراکز احداث شده در شهرهای بزرگ به شمار می‌روند.
در سال‌های اخیر با توجه به نیاز گسترده مردم به تاسیس قالیشویی‌ها، این مراکز در سرتاسر شهرهای صنعتی و بزرگ به مرحله احداث و خدمت رسانی رسیده‌اند.
همانطور که می‌دانید، فرش‌ها از اصلی‌ترین و محبوب‌ترین اجزای دکوراسیون در هر خانه به شمار می‌روند.
فرش‌ها علاوه بر زیباسازی فضای داخلی خانه، محیطی دلنشین و دلپذیر را در این فضا به وجود می‌آورند و به دلیل نحوه قرارگیری شان در خانه، چشم اندازی بزرگ، زیبا و گسترده ایجاد می‌کنند.
البته، فرش‌ها علاوه بر مزایای بسیار زیاد معایبی نیز دارند و ممکن است در بازه‌های زمانی کوتاه مدت دچار آلودگی وسیع، لک و تغییر رنگ، آسیب‌های فیزیکی و… نیاز به شست و شو و مرمت پیدا کنند.
شستشوی فرش‌ها و مرمت نواحی مختلف آنها، با توجه به ارزشی که دارند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید به بهترین نحو صورت گیرد.

قالیشویی‌ها مراکزی هستند که همواره آماده خدمت رسانی به مردم جهت شست و شو، مرمت یا ترمیم فرش‌های آسیب دیده و آلوده شده می‌باشند.
احداث این مراکز با توجه به نیازهای افراد صورت گرفته و امروزه شاهد تاسیس تعداد بسیاری از مراکز قالیشویی در شهرهای بزرگ همچون تهران هستیم.
مرکز قالیشویی در خیابان باهنر تهران، یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز قالیشویی در این شهر می‌باشد که با استفاده از تکنیک‌ها و استانداردهای روز جهان، به خدمت رسانی به مردم پرداخته است.
این مرکز قالیشویی در خیابان باهنر ، از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است که سبب تمایز آن شده است.

جهت آشنایی هر چه بهتر شما با این مرکز، در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره‌ای خواهیم داشت.

۱- امکان شست و شوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی

۲- استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های خشک کن و شست و شوی مدرن و پیشرفته

۳- استفاده از مواد شوینده که مطابق با نوع و جنس الیاف فرش ساخته شده است.

۴- بهره گیری از دانش کارشناسان و متخصصان و خدمت رسانی در حضور این افراد

قالیشویی در خیابان باهنر

۵- برخورداری از پرسنل و کارمندان با تجربه و حرفه‌ای جهت خدمت رسانی به مشتریان

۶- توجه به نیازها و درخواست‌های مشتریان و ارائه تمامی خدمات مطابق با این نیازها

۷- توجه و رعایت به تمامی نکات ایمنی جهت نگهداری اصولی از فرش‌ها هنگام حمل و نقل و جابجایی و همینطور، هنگام دریافت و انتقال به قالیشویی و تحویل به مشتری

۸- ارائه تمامی خدمات شست و شو و مرمت فرش به صورت شبانه روزی و همه روزهای هفته (در روزهای تعطیل نیز خدمت رسانی صورت خواهد گرفت.)

۹- ارائه فاکتورهای رسمی و ضمانت‌نامه‌ سلامت فرش از سوی این مرکز قالیشویی

۱۰- مرمت، ترمیم و رفوگری انواع فرش‌ها با رعایت کامل اصول و زیر نظر متخصصین و کارشناسان

همانطور که گفته شد، تمامی خدمت های صورت گرفته در قالیشویی در خیابان باهنر شهر تهران، مطابق با استانداردهای جهانی انجام شده و به همین دلیل است که این قالیشویی، از بهترین و معروف‌ترین قالیشویی‌های سطح شهر تهران به شمار می‌رود.

رفوگری فرش در خیابان باهنر

رفوگری، یکی از خدمات مهم و باارزش قالیشویی است.
رفوگری فرش ها شامل تعمیر دوباره و بازسازی فرش های آسیب دیده است. آسیب های رایجی که ممکن است سلامت فرش ها را به خطر بیندازند، شامل مواردی همچون پارگی الیاف، بیدخوردگی، پوسیدگی، تغییرات ساختاری، سوختگی، ساییده شدن فرش و… هستند.
این آسیب ها ممکن است آثار زیان بار جبران ناپذیری بر نواحی مختلف فرش ها داشته باشند و به همین دلیل است که عملیات رفوگری فرش ها، بسیار حائز اهمیت است.
رفوگری فرش در قالیشویی خیابان باهنر تهران، یکی از معروف ترین خدمات این قالیشویی به شمار می رود و این عملیات مطابق با مراحل زیر انجام می‌شود.

۱- شناسایی مشکلات فرش توسط کارشناسان

در مرحله نخست، کارشناسان جهت شناسایی مشکلات و آسیب های به وجود آمده در فرش در محل حضور پیدا می کنند. در این مرحله، تمامی نواحی فرش به صورت کامل توسط این افراد بازرسی شده، خرابی ها و نقص های فرش شناسایی شده و شیوه رفو فرش انتخاب خواهد شد.

۲- شستشو و پاکسازی فرش

پس از بازرسی و انتقال فرش، عملیات شستشو و پاکسازی فرش انجام می شود.
در این مرحله، فرش با دقت تمام و مواد شوینده مناسب شسته و پاکسازی می شود تا برای اعمال تعمیرات و رفوگری آماده شود.
البته، پاکسازی فرش با حذف تمامی گرد و غبار، لک ها و آلودگی های موجود روی فرش همراه است.

۳- انجام تعمیرات اولیه

تعمیرات اولیه جهت ترمیم فرش انجام داده خواهد شد.
این تعمیرات شامل رفع خرابی‌ها و نقص‌های کوچک به وجود آمده در الیاف فرش است و در برخی موارد، برای آغاز تعمیرات و رفوگری های اصلی فرش اعمال می‌شود.

۴- تعویض و بازسازی نواحی آسیب دیده

پس از تعمیرات اولیه، اگر میزان خسارات و آسیب‌های به وجود آمده در فرش بیشتر از مقدار معمول بود و امکان بازسازی و تعمیر فرش وجود نداشت، این قسمت‌ها به طور کامل حذف شده و تعویض می‌شوند.
تعویض قسمت‌های آسیب دیده فرش، با استفاده از بخش‌های سالم و مشابه انجام می شود.
لازم به ذکر است تا بدانید، تعویض نواحی آسیب دیده از فرش به گونه‌ای انجام می‌شود که امکان مشاهده تفاوت میان بخش‌های جدید و نواحی قبل، وجود نداشته باشد.

رفوگری فرش در خیابان باهنر

۵- رفو و بافت مجدد فرش

پس از تعویض و بازسازی نواحی آسیب دیده فرش، نوبت به رفوع و بافت مجدد فرش می‌رسد.
در این مرحله، قسمت‌های مختلفی از فرش که دچار آسیب دیدگی یا پوسیدگی شده‌اند، به طور کامل از سایر نواحی جدا شده و به صورت مجدد بافته می‌شوند.
بهتر است بدانید که عملیات رفوگری و بافت مجدد فرش بسیار حائز اهمیت بوده و از دقت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.
در نتیجه، حتماً باید از افراد متخصص و کارشناسان برای بازگرداندن شکل اصلی و زیبای فرش کمک بگیرید.

۶- تنظیم و اصلاح نهایی

پس از رفوع و بافت مجدد، نوبت به تنظیم و اصلاح نهایی قسمت‌های آسیب دیده فرش می‌رسد. در این مرحله، تمامی قسمت‌های رفو شده به صورت کاملاً اصولی و دقیق تنظیم شده و تمامی اشکالات به وجود آمده حین رفو، از بین می‌رود.
رفوگری فرش، از جمله تعمیرات و اقدامات مهم و اولیه جهت بازگرداندن فرش به حالت اصلی پس از آسیب دیدگی می باشد و این موضوع برای فرش های ارزشمند و گران قیمت، بسیار حائز اهمیت است.
مرکز قالیشویی خیابان باهنر، با بهره‌گیری از دانش کارشناسان و نیروهای کار با تجربه خدمات موثری را در اختیار مشتریان قرار داده و در این راستا، موفق به کسب رضایت حداکثری از مشتریان شده است.

خدمات ویژه در قالیشویی خیابان باهنر

قالیشویی خیابان باهنر، یکی از بهترین و معتبرترین قالیشویی‌های شهر تهران به شمار می‌رود.
این قالیشویی با ارائه خدمات ویژه و باکیفیت به مشتریان، به عنوان یکی از قالیشویی‌های خاص و محبوب شناخته شده است. در ادامه، به برخی از خدمات ویژه قالیشویی خیابان باهنر در شهر تهران، اشاره خواهیم کرد.

۱- شستشو و تمیزکاری عمیق انواع فرش

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، خدمات شست و شو و تمیزکاری عمیق فرش در قالیشویی خیابان باهنر، با بهره‌گیری از دانش و تجربه افراد با سابقه و استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته شستشوی قالی انجام می‌شود. همینطور، در این مرکز قالیشویی از مواد شوینده مناسب با الیاف فرش استفاده می‌شود تا علاوه بر تمیزکاری و شستشوی عمیق فرش، هیچگونه آسیبی به الیاف فرش وارد نشود.
توجه داشته باشید که پس از تمیز کاری عمیق و خشک شدن فرش توسط دستگاه های خشک کن، پوشش های ضد آلودگی بر روی فرش ها قرار گرفته می‌شود.

۲- رفوگری و بازسازی دوباره انواع فرش

یکی دیگر از خدمات ویژه قالیشویی خیابان باهنر، روفوگری و بازسازی دوباره انواع فرش می‌باشد.
در این مرکز، از مهارت کارکنان و تعمیرکاران با تجربه برای انجام خدمات رفوگری و بازسازی بخش های آسیب دیده از فرش، بهره گرفته شده است و این عملیات، با استفاده از تکنیک‌های به روز و حرفه‌ای و با نظارت متخصصین انجام می‌شود.

خدمات ویژه در قالیشویی خیابان باهنر

۳- امکان شستشوی دستی فرش‌ها

از دیگر خدمات ویژه قالیشویی خیابان باهنر، می‌توان به فراهم بودن امکان شستشوی دستی فرش‌ها اشاره کرد.
شستشوی دستی فرش‌ها در این مرکز به صورت حرفه‌ای و با استفاده از ابزارها و تجهیزات استاندارد انجام می‌شود. توجه داشته باشید که شستشوی دستی فرش‌ها به ویژه برای قالی‌های دستبافت و قالی‌هایی که از ارزش و قدمت بالایی برخوردار هستند امری ضروری محسوب می‌شود و باید با دقت بالا و رعایت کامل اصول صورت گیرد.

۴- ارائه مشاوره در خصوص نگهداری صحیح از قالی

از دیگر خدمات ویژه‌ای که در قالیشویی خیابان باهنر تهران و زمان تحویل فرش ها در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، ارائه مشورت‌ها و راهنمایی‌های لازم در خصوص نگهداری صحیح از قالی می‌باشد.
قالیشویی خیابان باهنر تهران با برخورداری از سابقه درخشان، خدمات مهمی برای پیشرفت روزافزون به مشتریان ارائه داده و به همین سبب، به یکی از برترین قالیشویی‌ها در سطح شهر تهران تبدیل شده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها