قالیشویی در خیابان سبلان

امروزه، مراکز قالیشویی در خیابان سبلان از مهمترین و ضروری‌ترین مراکز احداث شده در شهرهای بزرگ و صنعتی به شمار می روند.
در این شهر ها، به دلیل نبود فضای کافی برای شستشن فرش‌ها، نیاز به تاسیس مراکز قالیشویی به شدت احساس شده و ضروری است.
همانطور که می‌دانید فرش ها، یکی از اصلی‌ترین و محبوب‌ترین اجزای دکوراسیون در هر خانه محسوب می‌شوند.
حضور فرش ها در انواع خانه ها علاوه بر زیباسازی دکوراسیون داخلی خانه، چشم اندازی خوش نقش و دلنشین در آن ها ایجاد می کند.
اما، خوب است بدانید که تمامی جذابیت های ظاهری و زیبایی فرش ها در گرو تمیزی و پاکسازی به موقع فرش ها می باشد و به همین دلیل، شستشوی فرش‌های خانه بسیار حائز اهمیت است.
شستشوی فرش‌ها، از مهم‌ترین عملیات هایی است که می توان جهت حذف آلودگی ها و لک های فرش انجام داد و این عملیات باید توسط افراد حرفه‌ای و طبق دستورالعمل‌های استاندارد انجام شود تا طول عمر، دوام و ماندگاری فرش کاهش پیدا نکند.
احداث مراکز قالیشویی، با توجه به نیازهای افراد صورت گرفته و امروزه شاهد تاسیس تعداد بسیار زیادی از مراکز قالیشویی در شهرهای بزرگ همچون تهران هستیم.
مرکز قالیشویی در خیابان سبلان شهر تهران، یکی از معتبرترین و پیشرفته‌ترین مراکز قالیشویی در این شهر می‌باشد.
تمامی تکنیک‌ها و خدماتی که در قالیشویی مرکز تهران صورت می‌گیرند، مطابق با استانداردهای روز جهان و خدمت رسانی پیشرفته‌تر به مردم انجام می‌شود.

شستشوی قالی، از اصلی‌ترین خدمات این مرکز محسوب می‌شود که این عملیات، معمولاً طبق مراحل زیر اجرا می شود.

۱- تخلیه و از بین بردن گرد و غبار موجود

در مرحله نخست، ابتدا فرش یا قالی مورد نظر به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و تمامی گرد و غبار موجود روی آن با استفاده از دستگاه‌های مناسب با مکش قوی از بین می‌رود. تخلیه گرد و غبار، جهت بررسی کامل نواحی گوناگون فرش بسیار حائز اهمیت است.

۲- از بین بردن لک‌ها و آلودگی‌های موجود

در مرحله دوم، فرش یا قالی مورد نظر به طور کامل از لک‌ها و آلودگی‌ها پاک می‌شوند.
از بین بردن لک‌ها و آلودگی‌های موجود روی فرش با استفاده از مواد شوینده مخصوص، آب ولرم، پاک کننده‌های ملایم و ابزارهای مناسب انجام می‌شود.

قالیشویی در خیابان سبلان

۳- شستشوی فرش

پس از پاکسازی کامل لک‌ها و آلودگی‌ها، فرش با استفاده از ماشین‌ها و دستگاه‌های شستشوی خاص و یا با استفاده از ابزارآلات دستی شست و شو، شسته می‌شوند.
لازم است بدانید که نحوه شستشوی فرش‌ها، باید متناسب با الیاف فرش و توجه به تکنیک‌های شستشو انجام شود.

۴- خشک کردن فرش

پس از شستشوی کامل فرش، نوبت به خشک کردن فرش می‌رسد.
در این مرحله فرش‌هایی که شسته شده‌اند، با استفاده از دستگاه‌های خشک کن به طور کامل خشک شده و رطوبت خود را از دست می‌دهند.
خشک کردن فرش‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که باقی ماندن رطوبت میان الیاف فرش، در می‌تواند در مدت زمان کوتاهی آن را دچار پوسیدگی یا فرسودگی کند.

۵- تحویل فرش

پس از خشک شدن کامل فرش، فرش‌ها جهت محافظت در بسته‌بندی‌های پاکیزه قرار گرفته و به مشتریان تحویل داده می‌شوند.
توجه داشته باشید که فرایند شستشوی قالی باید توسط متخصصین و افراد با تجربه انجام شود تا فرش یا قالی مورد نظر به بهترین شکل ممکن تمیز شده و هیچ آسیبی به الیاف آن وارد نشود.
قالیشویی خیابان سبلان تهران، با بهره‌گیری از نیروهای کار حرفه‌ای، سابقه درخشان و دستگاه‌های مجهز خدمات گسترده‌ای را در زمینه شستشوی فرش‌ها به مشتریان ارائه داده است.

تجهیزات پیشرفته قالیشویی در خیابان سبلان

امروزه، بسیاری از قالیشویی‌ها جهت شستشوی فرش‌ها به شیوه آسان‌تر و سریع‌تر، تحویل فرش در بازه زمانی کوتاه، خشک کردن کامل فرش‌ها، جلوگیری از آسیب به الیاف فرش و… از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته قالیشویی در خیابان سبلان استفاده می‌کنند.
قالیشویی در خیابان سبلان، با بهره‌مندی از بهترین و مجهزترین تجهیزات و دستگاه‌های قالیشویی اقدام به کمک رسانی به مشتریان خود کرده است.
استفاده از این دستگاه‌ها جهت بهبود کارایی و کیفیت فرایند قالیشویی استفاده شده و برخی از تجهیزات این مجموعه، شامل موارد زیر می‌باشند.

۱- دستگاه‌های شستشوی خشک

دستگاه‌های شستشوی خشک، یکی از تجهیزات پیشرفته هستند که برای شستشوی قالی‌ها به کار برده می‌شوند. این دستگاه‌ها از سیستم‌های خشک کننده قوی برخوردار هستند و توانایی خشک کردن فرش‌ها در کمترین زمان را دارند.

۲- دستگاه‌های بخارشوی پیشرفته

یکی دیگر از دستگاه‌های کاربردی و پیشرفته قالیشویی درخیابان سبلان تهران، دستگاه‌های بخارشوی می‌باشند. با استفاده از دستگاه های بخارشوی، شستشوی فرش ها و حذف تمامی لک‌ها، آلودگی‌ها و گرد و غبار فرش با استفاده از بخار آب حذف شده و تمام نواحی فرش ضدعفونی می‌شود.

۳- سیستم‌های حذف گرد و غبار

سیستم‌های حذف گرد و غبار، با استفاده از نیروی مکش قوی که دارند، برای جذب کامل گرد و غبار و حذف آنها از سطوح و الیاف قالی و فرش، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
این سیستم‌ها به حذف گرد و غبار در بازه زمانی کوتاه‌تر و به شیوه بهتر کمک خواهند کرد.

تجهیزات پیشرفته قالیشویی در خیابان سبلان

۴- تجهیزات و دستگاه‌های تصفیه هوا و آب

حذف مواد آلرژیک و ضدعفونی کردن نواحی مختلف فرش‌ها باید با استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوا صورت گیرد. همینطور، برای شستشوی فرش‌ها باید از آب با دمای استاندارد استفاده کرد. از این رو، وجود تجهیزات و دستگاه‌های تصفیه هوا در بسیاری از قالیشویی‌ها ضروری است.

۵- دستگاه‌های خشک کن و سیستم‌های اسپری

سیستم‌های اسپری و دستگاه‌های خشک کن، از دیگر تجهیزات مهم در قالیشویی خیابان سبلان هستند. دستگاه‌های خشک کن به خشک شدن سریع و بهتر فرش‌ها کمک خواهند کرد.
بهتر است بدانید که سیستم‌های اسپری، آب و محلول‌های شوینده را به صورت اصولی روی فرش می‌پاشند و سپس با استفاده از واحدهای خشک کننده، آب و گرد و غبار موجود در فرش را به طور کامل از بین می برند.
استفاده از تجهیزات پیشرفته و کارآمد در قالیشویی‌ها، می‌تواند به بهبود کارایی و بهداشت قالیشویی کمک ویژه‌ای کند و نقش تاثیرگذاری در حفظ طول عمر و زیبایی فرش‌ها داشته باشد.
از این رو، امروزه بسیاری از قالیشویی ها از دستگاه های مدرن و پیشرفته برای شستشوی قالی‌ها استفاده می‌کنند.
قالیشویی در خیابان سبلان، با بهره‌گیری از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و به روز جهانی، به صورت موثر اقدام به خدمت رسانی به مشتریان کرده است.

قیمت مناسب قالیشویی خیابان سبلان

قالیشویی خیابان سبلان، یکی از مشهورترین مراکز قالیشویی در این شهر به شمار می‌رود. این قالیشویی، خدمات مهم و ارزشمندی را با قیمت‌های مناسب به مشتریان ارائه داده است.
قیمت خدمات این قالیشویی به عوامل گوناگونی وابسته است و این عوامل ممکن است قیمت‌ها را تحت تغییر قرار دهند.

در ادامه، به برخی از عواملی که ممکن است قیمت‌های قالیشویی را تغییر دهند، اشاره خواهیم کرد.

۱- اندازه و ابعاد قالی

اندازه و ابعاد قالی، می تواند قیمت ها را تغییر دهند. طبیعی است که خدمات صورت گرفته در قالی‌هایی با ابعاد بزرگ، قیمت بیشتری نسبت به قالی های دیگر داشته باشند.

۲- جنس و نوع قالی

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند قیمت‌های نهایی شستشو یا خدمات گوناگون قالی را تغییر دهد، جنس و نوع قالی مورد نظر است.
قالی‌هایی که جنس ویژه‌ای داشته یا از الیاف ارزشمند برخوردار هستند، خدماتی با قیمت‌های بیشتر نسبت به سایر قالی‌ها دارند.

۳- میزان آلودگی فرش

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند بر قیمت نهایی شستشو و خدمات قالی تاثیرگذار باشد، میزان آلودگی و نوع لک‌های موجود روی فرش است. اگر قالی آلودگی یا لک های بیشتر و عمیق تری داشته باشد، ممکن است صرف هزینه‌های بیشتری نیز داشته باشد.

۴- نوع خدمات

خدماتی که در قالیشویی‌ها انجام می‌شوند، فقط شامل شستشوی فرش نخواهند بود.
این خدمات می توانند شامل رفوگری، ترمیم، بازسازی، مرمت و… باشند که هر یک از این خدمات، هزینه‌های متغیری دارند.
قالیشویی خیابان سبلان شهر تهران، با برخورداری از تمامی ویژگی‌های یک قالیشویی منحصر به فرد، خدمات مفید و ارزشمندی را با قیمت‌های مناسب به افراد ارائه داده است.

قیمت مناسب قالیشویی خیابان سبلان

از جمله ویژگی‌های این مرکز قالیشویی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- شستشوی انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی

۲- استفاده از مواد شوینده مخصوص الیاف فرش (هر یک از این مواد شوینده برای بهبود کیفیت الیاف فرش و عدم آسیب به این الیاف حین شست و شو، مطابق با نوع و جنس فرش انتخاب یا ساخته می‌شوند.)

۳- حضور کارشناسان و متخصصین با تجربه حین شستشوی فرش و مراحل گوناگون شستشو و همینطور، برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای

۴- توجه به رعایت کامل اصول و قواعد ایمنی و نگهداری فرش هنگام حمل و نقل و جابجایی فرش ها

۵- خدمات مشاوره، ثبت سفارش و پاسخگویی ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته به مشتریان (حتی در ایام تعطیل)

۶- ارائه فاکتورهای رسمی و ضمانت‌نامه‌های معتبر سلامت فرش از سوی مرکز قالیشویی سبلان

۷- ترمیم، روفوگری و مرمت فرش‌ها با رعایت کامل استانداردها

تمامی خدمات و ویژگی‌های مفید مرکز قالیشویی سبلان تهران، سبب شده تا این مرکز به یکی از معروف‌ترین و مجرب ترین مراکز قالیشویی در سطح شهر تهران تبدیل شده و همواره رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب نماید‌.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها